м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Знімаємо маски! Епілепсія у дітей: сучасні діагностика та лікування

Вартість участі:

400,00 

Знімаємо маски! Епілепсія у дітей: сучасні діагностика та лікування
Дата заходу:
15 Листопада, 2023
Час початку:
16:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Формат:
Майстер-клас

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Підвищити рівень знань та удосконалити практичні навики лікарів з питань особливостей клінічних проявів, діагностики епілепсії у дітей та призначення лікування таким хворих.

Актуальність

Епілепсія залишається одним з найбільш поширених захворювань нервової системи у дітей та в ряді випадків може призводити до тяжкої соціальної дезадаптації. Сьогодні в практичну охорону здоров’я впроваджені сучасні методи діагностики (КТ, МРТ головного мозку, відео-ЕЕГ та інші), включені різні групи, в тому числі й новітніх антиепілептичних препаратів, однак, правильна діагностика епілепсій у дітей та призначена протисудомна терапія направлені на те, щоб допомогтити отримати контроль над епілептичними нападами в дитини й запобігти формуванню фармакорезистентності. Отже, своєчасна діагностика й адекватне лікування епілепсії здатні покращити якість життя пацієнтів й запобігти розвитку ускладнень.

Практична цінність

Лікарі отримають додаткові знання та удосконалять свої навички з клінічної та інструментальної діагностики епілептичних нападів, їх провідних відмінностей від неепілептичних станів. Базуючись на сучасній класифікації епілепсії та епілептичних синдромів навчаться використовувати у своїй практиці критерії діагностики найбільш частих форм епілепсії у дитячому віці, а також отримають рекомендації щодо тактики ведення дитини з епілетичними нападами на основі розгляду сучасних підходів до призначення протисудомної терапії.

Питання, що розглядаються

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті наступні питання: \- Основні клінічні прояви епілептичних нападів та їх розпізнавання лікарями різних спеціальностей. \- Як відрізнити епілептичний напад від неепілептичного пароксизмального стану. \- Сучасна класифікація епілепсії та епілептичних синдромів. \- Критерії діагностики найбільш частих форм епілепсії у дитячому віці. \- Розбір необхідних методів обстежень у разі підозри на епілепсію у дітей. \- Первинна та вторинна профілактика епілептичних нападів. \- Рекомендації щодо лікування епілепсії згідно сучасних протоколів. \- Невідкладна допомога у разі розвитку епілептичного статусу. \- Роль сімейного лікаря та педіатра у інформуванні батьків про симптоми епілепсії та тактику дій під час розвитку епілептичного нападу у дитини.

Для кого

Анестезіологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча неврологія, Дитяча психіатрія, Загальна практика – сімейна медицина, Кардіологія, Медицина невідкладних станів, Медична психологія, Неврологія, Нейрохірургія, Педіатрія, Психіатрія, Психотерапія, Терапія, Функціональна діагностика.
Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи