ТОП 5 ЕКГ з гострим коронарним синдромом

Дата заходу:

03.09.2020 в 17:00

Вартість:

Тип:

Вебінар (Online)
мова: українська

Організатор(и):

Українська Асоціація сімейної медицини разом із командою MedEvent запрошують Вас прийняти участь у безкоштовному вебінарі «ТОП 5 ЕКГ з гострим коронарним синдромом»

Цінність:

Ішемічна хвороба серця є одним з найбільш поширених серцево-судинних захворювань і характеризується високими показниками захворюваності та смертності. Залежно від швидкості прогресування атеросклеротичної бляшки та формування розмірів тромбу, термінів його існування в просвіті судини, ступеня обмеження коронарної кровотечі, стану вираженості колатеральної кровотечі та інших факторів, клінічне загострення ІХС проявляється нестабільною стенокардією, розвитком інфаркту міокарда із зубцем Q і без зубця Q, раптовою серцевою смертю. Таким чином, висвітлення основних питань, пов’язаних із походженням, діагностикою та лікуванням гострого коронарного синдрому, є актуальним у практиці сімейного лікаря.

Для кого:

Для сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів та лікарів усіх спеціальностей, які хочуть отримувати нові знання та підвищувати свій професійний рівень

Мета заходу:

Відповісти на найпоширеніші питання, які виникають у сімейного лікаря при ЕКГ-діагностиці гострого інфаркту міокарда

Питання, що будуть розглянуті:

Розбір 5 ЕКГ-плівок з гострим коронарним синдромом: нестабільна стенокардія, не Q-інфаркт, Q-інфаркт на прикладі реальних клінічних кейсів з розробкою тактики ведення пацієнта.

Що отримає кожен учасник:

Слухач матиме можливість потренуватися у розшифровці ЕКГ-плівок з гострим коронарним синдромом та розробити тактику ведення таких пацієнтів разом зі спікером-експертом.

Реєстрація в ОДИН клік

Оберіть зручний для  вас месенджер та пройдіть миттєву реєстрацію за один клік. Не потрібно заповнювати реєстраційні форми і підтверджувати email

РЕЄСТРАЦІЯ

Як зареєструватися на вебінар?

Часті запитання

Запис вебінару буде доступний на 24 години лише тим, хто був зареєстрований і присутній на вебінарі не менше 70% часу.

Можливість купити запис для перегляду вирішується окремо після кожного вебінару?
Про таку можливість ми повідомимо на електронну пошту або іншим доступним способом

Всі розсилки після попередньої реєстрації проходять у автоматичному режимі.
Уважно заповнюйте форму реєстрації. Неправильний email або телефон є причиною не отримання повідомлень від нас.

Сертифікат для цього заходу не передбачений