м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Конференція / Конгрес

Щоденник сімейного лікаря: клінічні історії пацієнтів

Онлайн

Мета заходу:

Продемонструвати та проаналізувати особливості ведення пацієнтів з поширеними і рідкісними станами, з якими стикаються клініцисти у сучасній медичній практиці, а також представити арсенал методів діагностики та актуальні рекомендації з доказового лікування за допомогою обговорення клінічних випадків, обміну практичним досвідом і науковими даними, що дозволить лікарям здобути професійні знання для ефективної діагностики та лікування пацієнтів з різними захворюваннями.

Вартість участі:

Безкоштовно

Щоденник сімейного лікаря: клінічні історії пацієнтів
Дата заходу:
27 Серпня, 2024
27 Серпня, 2024
Час початку:
14:00
Сертифікат
5 балів БПР
Мова:
Українська
Тип:
Конференція / Конгрес
Формат:
Онлайн

Про захід

Безперервне вдосконалення знань є ключовою складовою успішної медичної практики, що забезпечує високоякісну медичну допомогу пацієнтам. У медичній сфері постійно з’являються нові дослідження, технології та методи лікування, тому важливо бути в курсі останніх досягнень та сучасних підходів. Сімейні лікарі надають медичну допомогу пацієнтам різного віку та з різноманітними захворюваннями, тому потребують широких знань для ефективної діагностики та лікування. У своїй щоденній практиці лікарі ведуть пацієнтів з різними хворобами, що вимагають особливої уваги клініциста. Конференція об’єднає лікарів різних спеціальностей для обміну досвідом та отримання нових знань і навичок, необхідних для ефективного ведення пацієнтів з різними захворюваннями.

Лікарі матимуть змогу не тільки почути доповіді експертів-спікерів, а й детально розібрати конкретні клінічні рішення під час аналізу кейсів, задати питання провідним медичним експертам з різних галузей, а також покращити співпрацю між сімейними лікарями та спеціалістами вторинної ланки.

Учасники отримають наступні вміння та знання:
• Знання оновлених рекомендацій щодо лікування ВІЛ, гепатитів та туберкульозу
• Знання станів, у разі яких може підвищуватись рівень тропоніну та знання інших маркерів пошкодження міокарду та навички щодо їх оцінювання;
• Базові вміння правильної інтерпритації ехокардіографічного заключення;
• Знання щодо негоспітальної пневмонії;
• Знання та вміння раннього виявлення та менеджменту лихоманки у дітей.

Авіаційна та космічна медицина, Акушерство і гінекологія, Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Вірусологія, Гастроентерологія, Гематологія, Геріатрія, Гігієна дітей та підлітків, Гігієна праці, Гігієна харчування, Дерматовенерологія, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча гематологія-онкологія, Дитяча гінекологія, Дитяча дерматовенерологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча імунологія, Дитяча кардіологія, Дитяча кардіоревматологія, Дитяча неврологія, Дитяча нейрохірургія, Дитяча нефрологія, Дитяча онкологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча отоларингологія, Дитяча офтальмологія, Дитяча психіатрія, Дитяча пульмонологія, Дитяча ревматологія, Дитяча стоматологія, Дитяча урологія, Дитяча фтизіатрія, Дитяча хірургія, Дитячі інфекційні хвороби, Дієтологія, Ендокринологія, Епідеміологія, Загальна гігієна, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інтервенційна кардіологія, Інфекційні хвороби, Кардіологія, Клінічна біохімія, Клінічна онкологія, Клінічна лабораторна діагностика, Комбустіологія, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Наркологія, Народна і нетрадиційна медицина, Неврологія, Нейрохірургія, Неонатологія, Нефрологія, Онкогінекологія, Онкоотоларингологія, Онкохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Ортопедія і травматологія, Отоларингологія, Офтальмологія, Паразитологія , Педіатрія, Професійна патологія, Пульмонологія, Ревматологія, Рентгенологія, Спортивна медицина, Суднова медицина, Судово-медична експертиза, Терапевтична стоматологія, Терапія, Токсикологія, Торакальна хірургія, Ультразвукова діагностика, Урологія, Фтизіатрія, Функціональна діагностика, Хірургія серця та магістральних судин

Модератори заходу:

Спікери заходу:

Програма заходу:

Рубрика огляд нових рекомендацій. Стратегія лікування ВІЛ, гепатитів та туберкульозу. Що нового? – Шевченко-Макаренко Ольга Петрівна (д. мед. н., доцент, лікар-інфекціоніст вищої категорії, керівник ПТК “Інфекціоніст” Науково-дослідного інституту медико-біологічних проблем Дніпровського медичного університету).

Основи інтерпретації ехокардіографічного заключення в практиці сімейного лікаря – Торбас Олена Олександрівна (к.мед.н., науковий співробітник відділу вторинних і легеневих гіпертензій ДУ “ННЦ Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини ім. акад. М.Д. Стражеска” НАМНУ).

Чи завжди підвищення тропоніну свідчить про інфаркт міокарда? Тропонін та інші маркери пошкодження міокарду – Толіашвілі Микита Дмитрович (лікар-кардіолог відділення реанімації та інтенсивної терапії для хірургічних хворих Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», член Європейського товариства кардіологів).

Біорегуляційний супровід негоспітальної пневмонії: практичні кейси – Величко Наталія Сергіївна (к.мед.н., лікар терапевт, кардіолог вищої категорії).

Лихоманка у дітей: роль сімейного лікаря в ранньому виявленні та менеджменті – Лебідь Ірина Володимирівна (лікар-педіатр, член Української академії педіатричних спеціальностей та ГО “Батьки за вакцинацію”).

Зареєструйтесь вже зараз

Конференція, яку не варто пропускати!

Дізнайтесь про нові клінічні кейси, нові методики лікування та нові рекомендації від провідних фахівців в сфері охорони здоров’я