м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24
Лікарі матимуть змогу не тільки почути доповіді експертів-спікерів, а й детально розібрати конкретні клінічні рішення під час аналізу кейсів, задати питання провідним медичним експертам з різних галузей, а також покращити співпрацю між сімейними лікарями та спеціалістами вторинної ланки.
Учасники отримають наступні вміння та знання:
• Знання оновлених рекомендацій щодо лікування ВІЛ, гепатитів та туберкульозу
• Знання станів, у разі яких може підвищуватись рівень тропоніну та знання інших маркерів пошкодження міокарду та навички щодо їх оцінювання;
• Базові вміння правильної інтерпритації ехокардіографічного заключення;
• Знання щодо негоспітальної пневмонії;
• Знання та вміння раннього виявлення та менеджменту лихоманки у дітей.
Рубрика огляд нових рекомендацій. Стратегія лікування ВІЛ, гепатитів та туберкульозу. Що нового? – Шевченко-Макаренко Ольга Петрівна (д. мед. н., доцент, лікар-інфекціоніст вищої категорії, керівник ПТК “Інфекціоніст” Науково-дослідного інституту медико-біологічних проблем Дніпровського медичного університету).
Основи інтерпретації ехокардіографічного заключення в практиці сімейного лікаря – Торбас Олена Олександрівна (к.мед.н., науковий співробітник відділу вторинних і легеневих гіпертензій ДУ “ННЦ Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини ім. акад. М.Д. Стражеска” НАМНУ).
Чи завжди підвищення тропоніну свідчить про інфаркт міокарда? Тропонін та інші маркери пошкодження міокарду – Толіашвілі Микита Дмитрович (лікар-кардіолог відділення реанімації та інтенсивної терапії для хірургічних хворих Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», член Європейського товариства кардіологів).
Біорегуляційний супровід негоспітальної пневмонії: практичні кейси – Величко Наталія Сергіївна (к.мед.н., лікар терапевт, кардіолог вищої категорії).
Лихоманка у дітей: роль сімейного лікаря в ранньому виявленні та менеджменті – Лебідь Ірина Володимирівна (лікар-педіатр, член Української академії педіатричних спеціальностей та ГО “Батьки за вакцинацію”).
Дізнайтесь про нові клінічні кейси, нові методики лікування та нові рекомендації від провідних фахівців в сфері охорони здоров’я