м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Щоденник сімейного лікаря: Глибокий аналіз клінічних ситуацій: від теорії до практики

Онлайн

Вартість участі:

Безкоштовно

Щоденник сімейного лікаря: Глибокий аналіз клінічних ситуацій: від теорії до практики
Дата заходу:
28 Вересня, 2023
Час початку:
13:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Метою нашого заходу є створення спеціалізованої платформи для обговорення та аналізу клінічних ситуацій, з якими лікарі стикаються щодня. Наше завдання – надавати можливість обмінюватися знаннями, вивчати нові методи діагностики та лікування, а також формулювати стратегії лікування пацієнтів, виходячи з актуальних клінічних рекомендацій.

Актуальність

Світ постійно розвивається, привносячи нові завдання для медицини. Враховуючи це, сімейні лікарі, як ключова ланка системи здоров’я, повинні бути здатними адаптуватися до цих змін. В контексті поширення компетенцій медиків, з’являється необхідність детальніше розбиратися в клінічних нюансах різних станів та хвороб. Аналіз реальних медичних випадків допомагає збагатити знання і отримати практичні рекомендації щодо догляду за пацієнтами.

Практична цінність

Семінар спрямований на те, щоб перетворити теоретичні знання на практичні навички в реальних медичних ситуаціях. Під час цього заходу лікарі матимуть можливість вдосконалити свої професійні навички, додати нові методики до свого арсеналу та отримати практичні поради щодо обслуговування пацієнтів. Такий підхід відповідає актуальним потребам в медицині, маючи за мету підвищення якості медичного обслуговування. Завершивши семінар і з огляду на детальне розуміння хвороб, лікарі будуть краще підготовлені до роботи з пацієнтами, використовуючи реальний клінічний досвід.

Питання, що розглядаються

Мультидисциплінарний підхід до ведення пацієнта із остеоартитом: міжнародні рекомендації і практика ПМД. Можливості біорегуляційного підходу в профілактиці та лікуванні ускладнень гострих респіраторних захворювань. Клінічні кейси. Діагностика і лікування пацієнтів з функціональними розладами шлунково-кишечного тракту з урахуванням сучасних рекомендацій. Маски депресії та тривога – як діяти ефективно сімейному лікарю? Хронічні порушення мозкового кровообігу: “критичні ланки розвитку” та можливості патогенетичної фармакотерапії Лайм-артрит: підходи до лікування Запаморочення як прояв “геріатричного синдрому” Пацієнт з хронічним болем: чи завжди все просто?

Для кого

Акушерство і гінекологія, Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Вірусологія, Гастроентерологія, Гематологія, Гігієна дітей та підлітків, Дезінфекційна справа, Дерматовенерологія, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча гінекологія, Дитяча дерматовенерологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча імунологія, Дитяча кардіоревматологія, Дитяча неврологія, Дитяча нефрологія, Дитяча онкологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча отоларингологія, Дитяча офтальмологія, Дитяча патологічна анатомія, Дитяча психіатрія, Дитяча пульмонологія, Дитяча стоматологія, Дитяча урологія, Дитяча фтизіатрія, Дитяча хірургія, Дитячі інфекційні хвороби, Дієтологія, Ендокринологія, Ендоскопія, Епідеміологія, Загальна гігієна, Загальна практика — сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Кардіологія, Клінічна біохімія, Клінічна імунологія, Клінічна лабораторна діагностика, Комбустіологія, Комунальна гігієна, Лабораторна імунологія, Медицина невідкладних станів, Медична психологія, Мікробіологія і вірусологія, Наркологія, Народна та нетрадиційна медицина, Неврологія, Нейрохірургія, Неонатологія, Нефрологія, Онкогінекологія, Онкологія, Онкоотоларингологія, Онкохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Ортодонтія, Ортопедична стоматологія, Ортопедія і травматологія, Отоларингологія, Офтальмологія, Паразитологія, Патологічна анатомія, Педіатрія, Підліткова терапія, Проктологія, Променева терапія, Професійна патологія, Психіатрія, Психотерапія, Психофізіологія, Пульмонологія, Радіаційна гігієна, Радіологія, Ревматологія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Спортивна медицина, Стоматологія, Судинна хірургія, Судова медицина, Терапевтична стоматологія, Терапія, Торакальна хірургія, Трансплантологія, Трансфузіологія, Ультразвукова діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Фтизіатрія, Функціональна діагностика, Хірургічна стоматологія, Хірургія, Хірургія серця і магістральних судин.
Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи