м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Розлад аутистичного спектру: розпізнати, діяти, лікувати

Онлайн

Вартість участі:

300 грн.500 грн.

Розлад аутистичного спектру: розпізнати, діяти, лікувати
Дата заходу:
26 Липня, 2024
Час початку:
16:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Навчити лікарів вчасно розпізнавати ранні прояви, діагностувати та лікувати розлади аутистичного спектру у дітей та надати ефективні інструменти для оволодіння лікарями методами діагностики та розроблення маршруту родини для отримання діагнозу і дієвої реабілаціїї на різних етапах втручання.

Актуальність

У всьому світі спостерігається зростання кількості дітей з діагнозом аутизм, і Україна не є винятком. Це може бути пов’язано як зі збільшенням реальної поширеності, так і з покращенням діагностичних можливостей. Чим раніше виявлено порушення, тим ефективнішими можуть бути втручання, що значно покращує прогноз для дитини. Сімейні лікарі та психіатри відіграють ключову роль у ранньому виявленні симптомів аутизму. Психіатри та сімейні лікарі співпрацюють з іншими спеціалістами (психологи, логопеди, терапевти) для забезпечення комплексного підходу до лікування і підтримки дитини з ПАС. У зв’язку з цим, питання діагностики, лікування та підтримки дітей з порушеннями аутистичного спектру є важливим напрямком роботи для психіатрів і сімейних лікарів в Україні.

Практична цінність

Лікарі здобудуть наступні навички:
1.Оволодіють достатніми знаннями для розуміння симптомів РАС; Розуміння важливості раннього виявлення симптомів і раннього втручання.
2.Розуміння проявів на різних вікових етапах,
3.Оволодіння термінами, які використовують в медичній практиці, для пояснення стану дитини та розуміння ступеню проявів спектру;
4.Розпізнавання стану дитина за різними формами порушення розвитку: мовленнєвий, сенсорний, руховий, інтелектуальний;
5.Оволодіння техніками оцінки мислення дитини на різних вікових етапах, розуміння порушення мислення, оцінка абстрактного мислення.
6.Вміння оцінити результати скринінгових тестів,
7.Оволодіти алгоритмом діагностики для вчасного втручання і реабілітації. Доступні тести, які можливо провести дитині для виявлення наявності високого ризику РАС.
8.Розуміння можливостей скерування родини в існуючі державні програми для діагностики, лікування коморбідних станів та отримання безкоштовної реабілітації за 309 постановою. Накази, які регламентують отримання інвалідності.
9.Розуміння генетичних причин РАС. Оволодіння необхідністю проведення ЕЕГ в окремих випадках.
10.Консультування родини, після отримання діагносу РАС у дитини. Роз’яснення поняття порушення нейророзвитку, яке заперечує стигматизацію, вказує на те, що Аутизм не хвороба.

Питання, що розглядаються

**Питання, що будуть розглянуті: **
1. Представлення і демонстрація та розбір матеріалу щодо виявлення симптомів РАС у дітей;
2. Діагностика, диференційної діагностики з інтелектуальними порушеннями та іншими затримками психологічного розвитку згідно МКХ10, МКХ 11 DSM 5;
3. Представлення сучасної стратегії діагностики  та реабілітації  дітей з РАС. Розуміння цього стану на різних етапах.
4. Виявлення перших симптомів, таких як: порушення комунікативних можливостей, різні форми порушення мовлення та розуміння мовлення (використання вірних термінів  для позначення стану затримки мовлення), рівні інтелектуальних порушень.

Для кого

Дитяча психіатрія, Загальна практика – сімейна медицина, Дитяча неврологія, Дитяча кардіологія, Невідкладні стани, Неврологія. Педіатрія, Психіатрія, Психотерапія, Психофізіологія, Судово-психіатрична експертиза.

Реєстрація

Оберіть зручний пакет участі

Економ

300 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Інтерн

350 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Профі

500 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Оберіть пакет участі

Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи