м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Отримайте практичний посібник по туберкульозу, збірку: Радіологічний огляд від голови до ніг

Більше 20 прикладів уражень з детальним розглядом та описом медичної практики практичних рекомендацій для лікаря

Корисний матеріал у форматі PDF
Надсилається, на вказану електронну пошту, одразу після реєстрації.

Тільки корисна перевірена інформація

Вся інформація, яка надається, представлена практикуючими експертами у своїй галузі, що мають багаторічний досвід ведення пацієнтів з подібними діагнозами та випадками.
Дані розглядалися на вебінарах, конференціях та закритих курсах компанії MedEvent. Ми з командою зібрали їх у зручний PDF-формат саме для вас! Доєднуйтесь та користуйтесь! Адже матеріал уже допомагає вашим колегам, його використовують більше 1000 лікарів по всій Україні.

Все необхідне під рукою

Не потрібно додатково шукати в інтернеті або книжках. Ми зробили це за вас! Вся інформація в одному місці

У матеріалі зібрані головні рекомендацї та практичні поради для допомоги кожному лікарю:

Основні моменти пов’язані з першими ознаками туберкульозу, які допоможуть виявити та оцінити ознаки захворювання у різних органах та тканинах. Це дозволить належно діагностувати туберкульоз, встановити стадію захворювання та вибрати найефективніші методи лікування для кожного пацієнта.

Радіологічний огляд від голови до ніг при туберкульозі дозволяє отримати зображення різних органів та тканин для виявлення характерних змін, специфічних для туберкульозу. Цей метод може бути широко застосованим, оскільки дозволяє оцінити стан легенів, серця, плеври, лімфатичних вузлів, кісток та інших уражених ділянок. Результати радіологічного огляду визначаються кваліфікованим лікарем-радіологом і можуть слугувати основою для прийняття рішень щодо діагностики та лікування туберкульозу.
logo_1.png

Лікарі нам довіряють💞

Компанія MedEvent вже багато років займається організацією навчальних заходів для лікарів по всій Україні. Ми щоденно чуємо побажання та запити від лікарів, а саме  що потрібно спеціалістам для покращення своєї роботи. Тому ми надаємо потрібний і якісний медичний контент. Нами створена Єдина медична платформа безперервного навчання MedEvent Academy, де зібрані сотні відео-лекцій та майстер-класів з різних тематик, під егідою досвідчених лікарів України.

Завдяки нашим фахівцям, ми маємо можливість створювати змістовні та доцільні вебінари, курси, тренінги, а також різні збірки, методички, довідники, чек-листи та підкажчики, які містять в собі консолідовану інформацію з певної тематики у стислому вигляді задля збереження вашого часу. Тому у вас не виникне потреби витрачати час на пошук необхідних відповідей в інтернеті або у книжках, перегортаючи “гори” інформації, це все уже зробила команда MedEvent для вас.

Долучайтесь до спільноти! 

Поділіться корисною інформаціє з колегами
👇
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

Дякую, корисна інформація. Особисто я часто використовую ці дані для уточнення лікувань пацієнтів

Тут багато чого цікавого
👇