м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Отримайте корисний підкажчик по венозному тромбоемболізму (ВТЕ)

Усі шкали для оцінки ризику тромбоемболізму та призначення тромбопрофілактики під рукою та в одному місці

Корисний матеріал у форматі PDF
Надсилається, на вказану електронну пошту, одразу після реєстрації.

Тільки корисна перевірена інформація

Вся інформація, яка надається, представлена практикуючими експертами у своїй галузі, що мають багаторічний досвід ведення пацієнтів з подібними діагнозами та випадками.
Дані розглядалися на вебінарах, конференціях та закритих курсах компанії MedEvent. Ми з командою зібрали їх у зручний PDF-формат саме для вас! Доєднуйтесь та користуйтесь! Адже матеріал уже допомагає вашим колегам, його використовують більше 1000 лікарів по всій Україні.

Все необхідне під рукою

Не потрібно додатково шукати в інтернеті або книжках. Ми зробили це за вас! Вся інформація в одному місці

У матеріалі зібрані головні рекомендацї та практичні поради для допомоги кожному лікарю:

В інформаційному матеріалі представлено наступні шкали, що використовуються для оцінки ризику ВТЕ і призначення тромбопрофілактики:
– Шкала Падуа ( Padua VTE Risk Assessment Model) – оцінка ризику ВТЕ у
госпіталізованих пацієнтів
– Шкала Капріні (Caprini VTE Risk Assessment Model) – розрахунок ризику
ВТЕ у хірургічних пацієнтів
– Система оцінки ризику ВТЕ Королівського коледжу акушерів-гінекологів Великобританії (RCOG) та шкала Schoenbeck – стратегія оцінки ризику ВТЕ при вагітності
– IMPROVE Bleeding Risk Assessment score – оцінка ймовірності кровотечі у госпіталізованих пацієнтів, для яких показаний прийом антикоагулянтів

Лікарі зможуть використовувати шкали для оцінки ризику ВТЕ, що дозволить вчасно призначити тромбопрофілактику та попередити розвиток ВТЕ у пацієнтів.
logo_1.png

Лікарі нам довіряють💞

Компанія MedEvent вже багато років займається організацією навчальних заходів для лікарів по всій Україні. Ми щоденно чуємо побажання та запити від лікарів, а саме  що потрібно спеціалістам для покращення своєї роботи. Тому ми надаємо потрібний і якісний медичний контент. Нами створена Єдина медична платформа безперервного навчання MedEvent Academy, де зібрані сотні відео-лекцій та майстер-класів з різних тематик, під егідою досвідчених лікарів України.

Завдяки нашим фахівцям, ми маємо можливість створювати змістовні та доцільні вебінари, курси, тренінги, а також різні збірки, методички, довідники, чек-листи та підкажчики, які містять в собі консолідовану інформацію з певної тематики у стислому вигляді задля збереження вашого часу. Тому у вас не виникне потреби витрачати час на пошук необхідних відповідей в інтернеті або у книжках, перегортаючи “гори” інформації, це все уже зробила команда MedEvent для вас.

Долучайтесь до спільноти! 

Поділіться корисною інформаціє з колегами
👇
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

Дякую, корисна інформація. Особисто я часто використовую ці дані для уточнення лікувань пацієнтів

Тут багато чого цікавого
👇