м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Отримайте корисний підкажчик щодо ведення пацієнтів з тяжкою негоспітальною пневмонією

Уся інформація щодо ведення пацієнтів з тяжкою негоспітальною пневмонією

Корисний матеріал у форматі PDF
Надсилається, на вказану електронну пошту, одразу після реєстрації.

Тільки корисна перевірена інформація

Вся інформація, яка надається, представлена практикуючими експертами у своїй галузі, що мають багаторічний досвід ведення пацієнтів з подібними діагнозами та випадками.
Дані розглядалися на вебінарах, конференціях та закритих курсах компанії MedEvent. Ми з командою зібрали їх у зручний PDF-формат саме для вас! Доєднуйтесь та користуйтесь! Адже матеріал уже допомагає вашим колегам, його використовують більше 1000 лікарів по всій Україні.

Все необхідне під рукою

Не потрібно додатково шукати в інтернеті або книжках. Ми зробили це за вас! Вся інформація в одному місці

У матеріалі зібрані головні рекомендацї та практичні поради для допомоги кожному лікарю:

  1. Чи слід у пацієнтів з тяжкою НП додавати швидкі мікробіологічні методи до поточного тестування зразків крові та матеріалу з дихальних шляхів?
  2. Чи можна спочатку використовувати неінвазивну механічну вентиляцію або високопотокову назальну оксигенацію у пацієнтів із гіпоксемією та тяжкою НП, а не додаткову стандартну подачу кисню, щоб уникнути інтубації та зменшити смертність?
  3. Чи слід використовувати макролід або фторхінолон у складі комбінованої терапії у разі використання початкової емпіричної терапії для лікування пацієнтів з тяжкою НП, щоб зменшити смертність і несприятливі клінічні наслідки?
  4. Чи можна використовувати сироватковий прокальцитонін для скорочення тривалості антибіотикотерапії та покращення інших результатів у пацієнтів із тяжкою НП у порівнянні зі стандартним лікуванням без періодичних вимірювань рівнів біомаркерів?
  5. Чи слід додавати озельтамівір до стандартної терапії у пацієнтів із тяжкою НП та підтвердженим грипом?
  6. Чи призводить додавання стероїдів до антибіотикотерапії в конкретних популяціях з тяжкою НП до кращих результатів порівняно з невикористанням терапії стероїдами?
  7. Чи призводить використання прогностичної оцінки для стійких до ліків патогенів до більш відповідної терапії та покращення результатів (враховуючи показники смертності, неефективність лікування, тривалість антибіотикотерапії, тривале перебування у відділенні інтенсивної терапії)?
  8. Чи мають пацієнти з тяжкою НП та факторами ризику аспірації кращі результати (враховуючи показники смертності, тривалість перебування в лікарні, неефективність лікування), якщо їх лікують за схемою терапії на основі врахування факторів ризику замість лікування з використанням стандартних антибіотиків у разі тяжкої НП?
Представлений матеріал буде цінним для лікарів різних спеціальностей, оскільки дані засновані на доказовій інформації, яку надають настанови ERS/ESICM/ESCMID/ALAT. Рекомендації можна використовувати в щоденній практичній діяльності як додатковий інструмент, який допоможе забезпечити ефективну тактику ведення пацієнта з тяжкою негоспітальною пневмонією.
logo_1.png

Лікарі нам довіряють💞

Компанія MedEvent вже багато років займається організацією навчальних заходів для лікарів по всій Україні. Ми щоденно чуємо побажання та запити від лікарів, а саме  що потрібно спеціалістам для покращення своєї роботи. Тому ми надаємо потрібний і якісний медичний контент. Нами створена Єдина медична платформа безперервного навчання MedEvent Academy, де зібрані сотні відео-лекцій та майстер-класів з різних тематик, під егідою досвідчених лікарів України.

Завдяки нашим фахівцям, ми маємо можливість створювати змістовні та доцільні вебінари, курси, тренінги, а також різні збірки, методички, довідники, чек-листи та підкажчики, які містять в собі консолідовану інформацію з певної тематики у стислому вигляді задля збереження вашого часу. Тому у вас не виникне потреби витрачати час на пошук необхідних відповідей в інтернеті або у книжках, перегортаючи “гори” інформації, це все уже зробила команда MedEvent для вас.

Долучайтесь до спільноти! 

Поділіться корисною інформаціє з колегами
👇
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

Дякую, корисна інформація. Особисто я часто використовую ці дані для уточнення лікувань пацієнтів

Тут багато чого цікавого
👇