м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Отримайте корисний підкажчик по тому, як лікувати помірне зневоднення у дітей

Усі розрахунки та дозування під рукою та в одному місці

Корисний матеріал у форматі PDF
Надсилається, на вказану електронну пошту, одразу після реєстрації.

Тільки корисна перевірена інформація

Вся інформація, яка надається, представлена практикуючими експертами у своїй галузі, що мають багаторічний досвід ведення пацієнтів з подібними діагнозами та випадками.
Дані розглядалися на вебінарах, конференціях та закритих курсах компанії MedEvent. Ми з командою зібрали їх у зручний PDF-формат саме для вас! Доєднуйтесь та користуйтесь! Адже матеріал уже допомагає вашим колегам, його використовують більше 1000 лікарів по всій Україні.

Все необхідне під рукою

Не потрібно додатково шукати в інтернеті або книжках. Ми зробили це за вас! Вся інформація в одному місці

У матеріалі зібрані головні рекомендацї та практичні поради для допомоги кожному лікарю:

•‎Сучасні методи діагностики та оцінки ступеню зневоднення у дітей.
•‎План відновлення рідини для дитини з помірним зневодненням.
•‎Превентивні заходи при помірному зневодненні.
•‎Питання щодо дієти та відновлення електролітного балансу при лікуванні помірного зневоднення у дітей.

Підкажчик присвячений лікуванню помірного зневоднення у дітей, допоможе медичним працівникам оновити свої знання і навички в цій важливій області. Він надасть інформацію про сучасні підходи до діагностики, превентивні заходи, а також лікування зневоднення, включаючи рекомендації про відновлення рівня гідратації, дієту та використання медикаментів. Матеріал має велику практичну цінність, оскільки він може покращити якість догляду за дітьми та їх результати лікування.
logo_1.png

Лікарі нам довіряють💞

Компанія MedEvent вже багато років займається організацією навчальних заходів для лікарів по всій Україні. Ми щоденно чуємо побажання та запити від лікарів, а саме  що потрібно спеціалістам для покращення своєї роботи. Тому ми надаємо потрібний і якісний медичний контент. Нами створена Єдина медична платформа безперервного навчання MedEvent Academy, де зібрані сотні відео-лекцій та майстер-класів з різних тематик, під егідою досвідчених лікарів України.

Завдяки нашим фахівцям, ми маємо можливість створювати змістовні та доцільні вебінари, курси, тренінги, а також різні збірки, методички, довідники, чек-листи та підкажчики, які містять в собі консолідовану інформацію з певної тематики у стислому вигляді задля збереження вашого часу. Тому у вас не виникне потреби витрачати час на пошук необхідних відповідей в інтернеті або у книжках, перегортаючи “гори” інформації, це все уже зробила команда MedEvent для вас.

Долучайтесь до спільноти! 

Поділіться корисною інформаціє з колегами
👇
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

Дякую, корисна інформація. Особисто я часто використовую ці дані для уточнення лікувань пацієнтів

Тут багато чого цікавого
👇