м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Отримайте корисний підкажчик по неспецифічному виразковому коліту

Усі розрахунки та дозування під рукою та в одному місці

Корисний матеріал у форматі PDF
Надсилається, на вказану електронну пошту, одразу після реєстрації.

Тільки корисна перевірена інформація

Вся інформація, яка надається, представлена практикуючими експертами у своїй галузі, що мають багаторічний досвід ведення пацієнтів з подібними діагнозами та випадками.
Дані розглядалися на вебінарах, конференціях та закритих курсах компанії MedEvent. Ми з командою зібрали їх у зручний PDF-формат саме для вас! Доєднуйтесь та користуйтесь! Адже матеріал уже допомагає вашим колегам, його використовують більше 1000 лікарів по всій Україні.

Все необхідне під рукою

Не потрібно додатково шукати в інтернеті або книжках. Ми зробили це за вас! Вся інформація в одному місці

У матеріалі зібрані головні рекомендацї та практичні поради для допомоги кожному лікарю:

  1. Фактори ризику
  2. Класифікація
  3. Індекс активності виразкового коліту
  4. Американського коледжу гастроентерології
  5. Симптоми
  6. Діагностика
  7. Ендоскопічне дослідження
  8. Лікування
  9. Підтримуюча терапія
Роздатковий матеріал може згуртувати актуальну інформацію з різних джерел, надаючи лікарям зручний та всеосяжний ресурс. Лікарі можуть швидко отримати конкретні рекомендації та алгоритми лікування, що може бути особливо корисно в невідкладних ситуаціях. Роздатковий матеріал буде корисним не лише для гастроентерологів, але і для хірургів, нутріціологів, психотерапевтів, та інших спеціалістів. Матеріал може служити як навчальний ресурс для студентів медичних учбових закладів та для підвищення кваліфікації лікарів.
logo_1.png

Лікарі нам довіряють💞

Компанія MedEvent вже багато років займається організацією навчальних заходів для лікарів по всій Україні. Ми щоденно чуємо побажання та запити від лікарів, а саме  що потрібно спеціалістам для покращення своєї роботи. Тому ми надаємо потрібний і якісний медичний контент. Нами створена Єдина медична платформа безперервного навчання MedEvent Academy, де зібрані сотні відео-лекцій та майстер-класів з різних тематик, під егідою досвідчених лікарів України.

Завдяки нашим фахівцям, ми маємо можливість створювати змістовні та доцільні вебінари, курси, тренінги, а також різні збірки, методички, довідники, чек-листи та підкажчики, які містять в собі консолідовану інформацію з певної тематики у стислому вигляді задля збереження вашого часу. Тому у вас не виникне потреби витрачати час на пошук необхідних відповідей в інтернеті або у книжках, перегортаючи “гори” інформації, це все уже зробила команда MedEvent для вас.

Долучайтесь до спільноти! 

Поділіться корисною інформаціє з колегами
👇
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

Дякую, корисна інформація. Особисто я часто використовую ці дані для уточнення лікувань пацієнтів

Тут багато чого цікавого
👇