м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Отримайте корисний підкажчик по хворобі Лайма

Усі рекомендації та дозування під рукою та в одному місці

Корисний матеріал у форматі PDF
Надсилається, на вказану електронну пошту, одразу після реєстрації.

Тільки корисна перевірена інформація

Вся інформація, яка надається, представлена практикуючими експертами у своїй галузі, що мають багаторічний досвід ведення пацієнтів з подібними діагнозами та випадками.
Дані розглядалися на вебінарах, конференціях та закритих курсах компанії MedEvent. Ми з командою зібрали їх у зручний PDF-формат саме для вас! Доєднуйтесь та користуйтесь! Адже матеріал уже допомагає вашим колегам, його використовують більше 1000 лікарів по всій Україні.

Все необхідне під рукою

Не потрібно додатково шукати в інтернеті або книжках. Ми зробили це за вас! Вся інформація в одному місці

У матеріалі зібрані головні рекомендацї та практичні поради для допомоги кожному лікарю:

1.Загальна інформація про хворобу Лайма (етіологія, епідеміологія, загальні дані)
2. Рекомендації щодо інформування населення
3. Клінічна картина захворювання
4. Алгоритм діагностики хвороби Лайма
5. Лікування хвороби Лайма (схеми лікування з вказанням доз препаратів)
6. Дані щодо першої та другої ліній альтернативного лікування
7. Покази щодо призначення другого курсу антибіотикотерапії
8. Рекомендації щодо тактики ведення жінок з хворобою Лайма під час вагітності та дітей жінок, які отримували лікування з приводу хвороби Лайма під час вагітності

Роздатковий матеріал буде корисним для лікарів різних спеціальностей, оскільки дані засновані на доказовій інформації, яку надають рекомендації NICE. Даний матеріал можна використовувати в щоденній практичній діяльності як додатковий інструмент, який допоможе забезпечити ефективну тактику ведення пацієнта з хворобою Лайма. Наявність чітких протоколів та рекомендацій дасть змогу лікарям підвищити якість клінічних рішень, працювати на засадах сучасної медицини та надавати результативну допомогу пацієнтам.
logo_1.png

Лікарі нам довіряють💞

Компанія MedEvent вже багато років займається організацією навчальних заходів для лікарів по всій Україні. Ми щоденно чуємо побажання та запити від лікарів, а саме  що потрібно спеціалістам для покращення своєї роботи. Тому ми надаємо потрібний і якісний медичний контент. Нами створена Єдина медична платформа безперервного навчання MedEvent Academy, де зібрані сотні відео-лекцій та майстер-класів з різних тематик, під егідою досвідчених лікарів України.

Завдяки нашим фахівцям, ми маємо можливість створювати змістовні та доцільні вебінари, курси, тренінги, а також різні збірки, методички, довідники, чек-листи та підкажчики, які містять в собі консолідовану інформацію з певної тематики у стислому вигляді задля збереження вашого часу. Тому у вас не виникне потреби витрачати час на пошук необхідних відповідей в інтернеті або у книжках, перегортаючи “гори” інформації, це все уже зробила команда MedEvent для вас.

Долучайтесь до спільноти! 

Поділіться корисною інформаціє з колегами
👇
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

Дякую, корисна інформація. Особисто я часто використовую ці дані для уточнення лікувань пацієнтів

Тут багато чого цікавого
👇