м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Роль, місце та можливості УЗД на етапах допомоги – стратегія виживання пораненого

Онлайн

Вартість участі:

300,00 грн.500,00 грн.

Роль, місце та можливості УЗД на етапах допомоги - стратегія виживання пораненого
Дата заходу:
17 Травня, 2024
Час початку:
14:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Представити дані на основі аналізу літератури та власного досвіду методики використання ультразвукового дослідження на різних етапах медичної допомоги пораненим внаслідок бойових дій; ознайомити з тактикою прийняття рішень щодо логістики пацієнта за допомогою ультразвукового дослідження.

Актуальність

Щоб зрозуміти корисність «тактичного» використання ультразвуку, важливо розуміти середовище бою, військову медичну систему та свою роль в наданні допомоги. Точна та надійна діагностика є важливою у в місці надання допомоги, щоб допомогти прийняти рішення та зменшити ризик для пораненого. Це важливо як для пацієнта, так і для системи охорони здоров’я, особливо з огляду на визначення пріоритетів дефіцитних ресурсів евакуації та ресурсів на місці надання допомоги. Ми описуємо використання екстреного ультразвуку в обмежених умовах для прийняття тактичних рішень. Тактичне ультразвукове дослідження надає важливу інформацію, яка виправдовує використання обмежених ресурсів і значний ризик, пов’язаний з евакуацією пацієнта на вищий рівень надання допомоги. Військова медицина є основним місцем, де корисно тактичне ультразвукове дослідження, однак ці ж принципи застосовуються до масових жертв серед цивільного населення.

Практична цінність

Лікарі здобудуть наступні навички:
– лікарі оволодіють достатніми знаннями для використання невідкладного УЗД з метою прийняття рішень щодо тактики лікування пораненого:
– зможуть оцінити можливості ультразвукових методів діагностики, їх переваги та недоліки,
– зможуть оцінити результати ультразвукових досліджень пораненого,
– оволодіють алгоритмом сортування хворих при масових поступленнях до операційної чи до блоку інтенсивної терапії в умовах обмежених ресурсів,
– навчаться приймати рішення про подальшу тактику лікування за результатами невідкладних протоколів УЗД та об’єктивного стану хворого.

Питання, що розглядаються

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті типи прийняття рішень, щодо маршруту пацієнта, за використання ультразвукової діагностики. Крім того, будуть розглянуті алгоритми невідкладної ультразвукової діагностики пораненого.
Будуть розглянуті:

  • питання про підвищення обізнаності медичного персоналу про можливості ультразвукової діагностики: роль ультразвуку на різних етапах надання допомоги;
  • протоколи невідкладного ультразвукового дослідження, які  можливо використати у пораненого на різних етапах надання допомоги. Які рішення що до маршруту пацієнта прийняти за результатами невідкладного ультразвукового дослідження.
  • питання про необхідність направити пацієнта до операційної , а коли до відділення реанімації для стабілізації.
  • питання про прийняття рішення про ресуститацію за допомогою УЗД.
  • маніпуляції з хворим та на якому у етапі надання допомоги пораненому можуть бути проведені під УЗД контролем
  • питання про розпізнавання ключових УЗД ознак для сортування хворих при масовому поступленні;
  • питання про роль та місце УЗД на всіх етапах надання медичної допомоги.
  • клінічні кейси.

Для кого

Авіаційна та космічна медицина, Акушерство і гінекологія, Анестезіологія, Загальна практика – сімейна медицина, Кардіологія, Комбустіологія, Медицина невідкладних станів, Нейрохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Ортопедія і травматологія, Проктологія, Судинна хірургія, Суднова медицина, Судово-медична експертиза, Торакальна хірургія, Терапія, Трансфузіологія, Ультразвукова діагностика, Урологія, Хірургія, Хірургія серця та магістральних судин, Щелепно-лицева хірургія

Реєстрація

Оберіть зручний пакет участі

Економ

300 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Інтерн

350 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Профі

500 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Оберіть пакет участі

Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи