м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Рентгеносеміотика туберкульозу в практиці лікаря первинної ланки

Онлайн

Вартість участі:

400 грн.

Рентгеносеміотика туберкульозу в практиці лікаря первинної ланки
Дата заходу:
27 Червня, 2023
Час початку:
15:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Удосконалити практичні навички лікарів первинної медичної ланки з визначення ознак туберкульозу при читанні оглядових рентгенограм ОГК і КТ ОГК в процесі диференціальної діагностики.

Актуальність

Актуальність обумовлена тим, що недовиявлення туберкульозу в країні протягом трьох останніх років складає понад 35%. Рентгенологічний метод діагностики туберкульозу є одним із основних в переліку обов’язкових методів дослідження підозрілих на туберкульоз пацієнтів. Вміння визначити головні рентгенологічні ознаки туберкульозу органів дихання в процесі диференціальної діагностики бронхолегеневої патології покращує результативність роботи лікаря щодо вчасної діагностики туберкульозу та в цілому сприяє покращенню епідеміологічної ситуації.

Практична цінність

Лікарі удосконалять практичні навички з визначення ознак туберкульозу при читанні оглядових рентгенограм ОГК і КТ ОГК в процесі диференціальної діагностики.

Питання, що розглядаються

Основи рентгенограми органів грудної клітки, що шукати та які рентгенологічні ознаки властиві  туберкульозу; різні клінічні форми туберкульозу органів дихання в рентгенологічному відображенні: типові та атипові варіанти прояву; диференціально-діагностичні рентгенологічні критерії, що свідчать про туберкульозну етіологію в легенях; роль комп’ютерної томографії в діагностиці туберкульозу: порівняння з рентгенографією; взаємодія з рентгенологом: як правильно формулювати запит на рентгенографію та ефективно спілкуватися з фахівцем під час використання результатів.

Для кого

Анестезіологія, Вірусологія, Гігієна праці, Дитяча анестезіологія, Дитяча імунологія, Дитяча пульмонологія, Дитяча фтизіатрія, Дитячі інфекційні хвороби, Епідеміологія, Загальна гігієна, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Кардіологія, Клінічна лабораторна діагностика, Лабораторна імунологія, Лабораторні дослідження факторів навколишнього середовища, Медицина невідкладних станів, Організація і управління охороною здоров’я, Педіатрія, Променева терапія, Професійна патологія, Пульмонологія, Радіаційна гігієна, Радіологія, Рентгенологія, Фізіотерапія, Фтизіатрія, Функціональна діагностика
Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи