м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Професійна практика лікарів у виявленні та лікуванні статевих інфекцій

Онлайн

Вартість участі:

300,00 грн.500,00 грн.

Професійна практика лікарів у виявленні та лікуванні статевих інфекцій
Дата заходу:
20 Травня, 2024
Час початку:
16:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Представити дані щодо епідеміології, етіології, патогенезу та класифікації статевих інфекцій таких як: хламідіоз, гонорея, мікоплазмоз, трихомоніаз, генітальний герпес, сифіліс, ВІЛ-інфекція та продемонструвати на основі розбору клінічних випадків методику оцінки ключових та рідкісних клінічних проявів статевих інфекцій, методи діагностики даних патологій, розібрати лікування пацієнтів зі статевими інфекціями для опанування професійних знань та навичок щодо тактики ведення пацієнтів з підозрою на статеві інфекції та підтвердженими захворюванням в умовах війни та оцінки індивідуальних ризиків ускладнень перенесених чи нелікованих інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Актуальність

Статеві інфекції залишаються однією з найважливіших медико-соціальних проблем в багатьох країнах світу, в тому числі, і в Україні. Військова мобілізація, переміщення великої кількості військовослужбовців та цивільних осіб, а також руйнування та евакуація медичних установ може призвести до поширення статевих інфекцій серед населення України. Статеві інфекції – це інфекційні захворювання, збудники яких при системному поширенні можуть вражати різні системи організму. Про це свідчать порушення обмінних процесів, клітинного метаболізму, мікроциркуляції в тканинах, судинні й інші розлади в організмі при статевих інфекціях, можуть призводити до запальних захворювань органів малого тазу, внаслідок цього можуть розвиватися безпліддя, позаматкова вагітність, хронічний тазовий біль. Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) можуть призводити до проблем під час вагітності, зокрема до її переривання, мертвонародження, передчасних пологів, вродженої інфекції. Наявність ІПСШ сприяє передачі ВІЛ. Оскільки під час війни, доступ до медичної допомоги може бути обмежений, це означає, що лікарі первинної та вторинної ланки надання медичної допомоги мають бути особливо готовими до активного виявлення статевих інфекцій, проведенні профілактичних заходів щодо їх поширення серед населення в умовах обмежених ресурсів.

Практична цінність

Лікарі здобудуть наступні навички:
– знання з епідеміології, етіології, патогенезу та класифікації ІПСШ;
– розпізнавання ключових симптомів ІПСШ та їх правильне оцінювання в щоденній клінічній практиці;
– встановлення та формулювання діагнозу у разі виявлення ІПСШ;
– призначення необхідних методів обстежень для своєчасного виявлення ІПСШ;
– своєчасне виявлення і профілактика ускладнень ІПСШ;
– ознайомлення з вітчизняними і міжнародними протоколами лікування ІПСШ.

Питання, що розглядаються

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті особливості перебігу статевих інфекцій, питання діагностики та основні помилки, що допускають лікарі, роль лікаря у веденні пацієнтів у разі підозри на наявність статевих інфекцій.

  1. Підвищення обізнаності лікарів про хламідіоз, гонорею, мікоплазмоз, трихомоніаз, генітальний герпес, сифіліс, ВІЛ інфекцію: роль сімейного лікаря та інших фахівців;
  2. Етіологія, патогенез та класифікація ІПСШ;
  3. Розпізнавання ключових симптомів ІПСШ, на які повинен звернути увагу лікар;
  4. Ефективні діагностичні методи для своєчасного виявлення ІПСШ;
  5. Профілактика ускладнень ІПСШ;
  6. Ознайомлення з вітчизняними і міжнародними протоколами лікування ІПСШ.

Для кого

Авіаційна та космічна медицина, Акушерство і гінекологія, Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Вірусологія, Гастроентерологія, Гематологія, Генетика лабораторна, Генетика медична, Геріатрія, Гігієна дітей та підлітків, Гігієна праці, Гігієна харчування, Дерматовенерологія, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча гінекологія, Дитяча дерматовенерологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча імунологія, Дитяча кардіологія, Дитяча пульмонологія, Дитяча ревматологія, Дитяча урологія, Дитяча фтизіатрія, Дитячі інфекційні хвороби, Ендокринологія, Епідеміологія, Загальна гігієна, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Кардіологія, Клінічна біохімія, Клінічна онкологія, Клінічна лабораторна діагностика, Комунальна гігієна, Лабораторна імунологія, Лікувальна фізкультура, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Наркологія, Народна і нетрадиційна медицина, Неонатологія, Нефрологія, Паразитологія, Педіатрія, Професійна патологія, Пульмонологія, Ревматологія, Рефлексотерапія, Санологія, Сексопатологія, Спортивна медицина, Суднова медицина, Судово-медична експертиза, Сурдологія, Терапія, Токсикологія, Ультразвукова діагностика, Урологія, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія, Фтизіатрія, Функціональна діагностика, Хірургічна дерматологія

Реєстрація

Оберіть зручний пакет участі

Економ

300 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Інтерн

350 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Профі

500 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Оберіть пакет участі

Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи