м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Підвищення ефективності атипового видалення зубів: клінічні кейси та рішення

Онлайн

Вартість участі:

300,00 грн.500,00 грн.

Підвищення ефективності атипового видалення зубів: клінічні кейси та рішення
Дата заходу:
21 Травня, 2024
Час початку:
16:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Підвищити рівень знань та удосконалити практичні навички лікарів-стоматологів з питань сучасних принципів і методів діагностики одонтогенної патології, передхірургічної підготовки, особливостей атипового видалення зубів, профілактики післяопераційних ускладнень та репаративної регенерації тканин.

Актуальність

Актуальність розгляду питань діагностики, визначення клінічних умов, показань та протипоказань до операції, практичної можливості й доцільності проведення хірургічного втручання, обумовлена такими причинами: •Атипове видалення зубів є поширеним методом хірургічного лікування, що пов’язане з певними складнощами у підготовці та вдосконаленні практичних навичок лікаря. •Теоретичні знання, методи якісної діагностики, передопераційної підготовки пацієнта, використання зручних і надійних інструментів лишаються ключовими факторами успішного хірургічного втручання. •Обраний клінічний протокол має забезпечити можливість проведення передбачуваного втручання, зменшити інтраопераційний стрес (лікаря, персоналу та пацієнта), ризики та ускладнення, пришвидшити післяопераційне загоєння рани та дефектів кістки альвеолярних відростків щелеп.

Практична цінність

Під час майстер-класу лікарі здобудуть знання, практичні навички щодо атипового видалення зубів, об’єму втручання та його впливу на регенерацію тканин, розглянуть складні, на перший погляд, клінічні випадки, відпрацюють детальний протокол хірургічного втручання (анестезія, робота з м’якими та кістковою тканинами, застосування інструментів на фантомній моделі, розбір кожного етапу запису live-операції).

Питання, що розглядаються

На майстер-класі розглядатимуться практичні питання: етіології, діагностики, показань та протипоказань до оперативного втручання (хірургія vs ортодонтія); міні-інвазивних методів видалення зубів зі збереженням альвеолярної кістки щелеп, профілактики ускладнень під час та після оперативного втручання.

Для кого

Ортодонтія, Ортопедична стоматологія, Пародонтологія, Стоматологія, Терапевтична стоматологія, Хірургічна стоматологія, Щелепно-лицева хірургія

Реєстрація

Оберіть зручний пакет участі

Економ

300 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Інтерн

350 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Профі

500 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Оберіть пакет участі

Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи