Ожиріння: хронічна хвороба та її наслідки

Дата заходу:

18.09.2020 о 17:00

Вартість:

Тип:

Вебінар (Online)
мова: українська

Спікер-експерт:

Величко Валентина Іванівна – професор, д.мед.н., зав.кафедри сімейної медицини Одеського національного медичного університету, Голова асоціації сімейної медицини Одеського регіону, засновник Школи Діабету та Надмірної маси тіла.

Організатор(и):

Українська Асоціація сімейної медицини разом із командою MedEvent запрошують Вас взяти участь у безкоштовному вебінарі “Ожиріння: хронічна хвороба та її наслідки”

Цінність:

Ішемічна хвороба серця є одним з найбільш поширених серцево-судинних захворювань і характеризується високими показниками захворюваності та смертності. Залежно від швидкості прогресування атеросклеротичної бляшки та формування розмірів тромбу, термінів його існування в просвіті судини, ступеня обмеження коронарної кровотечі, стану вираженості колатеральної кровотечі та інших факторів, клінічне загострення ІХС проявляється нестабільною стенокардією, розвитком інфаркту міокарда із зубцем Q і без зубця Q, раптовою серцевою смертю. Таким чином, висвітлення основних питань, пов’язаних із походженням, діагностикою та лікуванням гострого коронарного синдрому, є актуальним у практиці сімейного лікаря.

Для кого:

Для сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів та лікарів усіх терапевтичних спеціальностей

Мета заходу:

Мотивувати лікарів до своєчасної діагностики надмірної маси тіла та ожиріння, предіабету та діабету, навчити методики діагностики та питання самоконтролю для пацієнтів

Питання, що будуть розглянуті:

Питання діагностики надмірної маси тіла, ожиріння, предіабету та діабету, їх профілактики. Питання мотивації та навчання пацієнтів самоконтролю цих станів.

Що отримає кожен учасник:

Сучасні методи діагностики надмірної маси тіла, ожиріння, предіабету та діабету, методи їх профілактики. Практичні рекомендації для пацієнтів по самоконтролю цих станів (щоденники тощо)

Сертифікат не передбачено

Часті запитання

Запис вебінару буде доступний на 24 години лише тим, хто був зареєстрований і присутній на вебінарі не менше 70% часу.

Можливість купити запис для перегляду вирішується окремо після кожного вебінару?
Про таку можливість ми повідомимо на електронну пошту або іншим доступним способом

Всі розсилки після попередньої реєстрації проходять у автоматичному режимі.
Уважно заповнюйте форму реєстрації. Неправильний email або телефон є причиною не отримання повідомлень від нас.

Сертифікат для цього заходу не передбачений

Зареєструйтеся зараз