м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Найпоширеніші причини втрати центрального зору: вікова макулодистрофія та діабетична ретинопатія

Онлайн

Вартість участі:

300,00 грн.500,00 грн.

Найпоширеніші причини втрати центрального зору: вікова макулодистрофія та діабетична ретинопатія
Дата заходу:
24 Травня, 2024
Час початку:
16:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Представлення і демонстрація методик діагностики, профілактики, лікування та реабілітації вікової макулодистрофії та діабетичної ретинопатії. попередження передчасної втрати зору шляхом вчасного виявлення факторів ризику , скерування пацієнтів до спеціалізованих офтальмологічних центрів. Опанування професійних знань та навичок у розпізнаванні симптомів цих захворювань та використанні відповідних методів лікування.

Актуальність

Вікова макуло дистрофія та діабетична ретинопатія хвороби ока , які входить в трійку захворювань, що приводять до незворотньої втрати зору та інвалідизації населення . Проблема діагностики та лікування вікової макулодистрофії та діабетичної ретинопатії є актуальною через їх високу поширеність та вплив на якість життя пацієнтів. З одного боку, зростаюче старіння населення в багатьох країнах світу призводить до збільшення кількості людей, що стикаються з цією небезпечною хворобою. З іншого боку ВМД є однією з провідних причин втрати зору серед людей старше 50 років, що значно погіршує якість життя та підвищує соціально-економічне навантаження на систему охорони здоров’я. Додатково, зростаюче розуміння механізмів розвитку ВМД дозволяє розробляти нові методи діагностики, лікування та профілактики цієї хвороби, що робить вивчення цього питання надзвичайно важливим для сімейних лікарів та медичної спільноти Надання інформації про нові методи діагностики та лікування допоможе лікарям підвищити ефективність медичної практики та поліпшити результати лікування.

Практична цінність

Лікарі оволодіють достатніми знаннями для виявлення у пацієнтів з діабетичними ускладненнями сітківки та віковою макулодистрофія .
Навчаться інтерпритації скринінгових досліджень
( сітка Амслера , опитувальний лист)
Розглянуть варіанти динамічного ведення пацієнтів з діабетичною ретинопатією паралельно з офтальмологами.
Лікарі навчаться оцінювати ефективність тривалого лікування вікової макулодистрофії та діабетичного набряку сітківки задля попередження передчасної втрати зору.

Питання, що розглядаються

  • Етіологія вікової макулодистрофії та діабетичної ретинопатії.
  • Розповсюдженість цих захворювань у популяції.
  • Як запідозрити появу діабетичної ретинопатії та ВМД , скринінгові методи діагностики за допомогою сітки Амслера та опитування .
  • Коли необхідно направити пацієнта на оптичну когерентну томографію сітківок ?
  • Діагностичні ознаки ,  візуалізація за допомогою ОКТ та ангіо ОКТ змін в сітківці , їх дифдіагностика та вибір тактики лікування.
  • Які існують сучасні методи лікування діабетичних набряків сітківки та вологої вікової макулодистрофії ?
  • Розбір клінічних кейсів.

Для кого

Авіаційна та космічна медицина, Геріатрія, Ендокринологія, Загальна практика – сімейна медицина, Кардіологія, Офтальмологія, Професійна патологія, Медицина невідкладних станів, Ревматологія, Суднова медицина, Терапія, Фізична та реабілітаційна медицина, Функціональна діагностика.

Реєстрація

Оберіть зручний пакет участі

Економ

300 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Інтерн

350 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Профі

500 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Оберіть пакет участі

Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи