м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24
практичний формат конгресу, побудований на розборі та обговоренні клінічних випадків та вирішенні конкретних питань, надасть лікарям необхідні знання та навички, які допоможуть правильно оцінити наявні у пацієнта симптоми та синдроми, обрати необхідні обстеження та провести диференційну діагностику, правильно проаналізувати отримані дані та обрати найбільш оптимальну персоналізовану тактику ведення пацієнта.
Секція «Система охорони здоров’я України»
Розбір основних нововведень та актуальних питань організації системи охорони здоров’я України.
Секція «Тривога, депресія, стрес, ПТСР, синдром вигорання: подолання викликів»
У фокусі ментальне здоров’я пацієнтів та медичних працівників. Обговорення методів профілактики, діагностики та корекції астенічних, тривожних, депресивних станів синдрому вигорання, ПТСР та порушень сну. Особливості підбору медикаментозної та немедикаментозної терапії.
Секція «Задишка – практичні рекомендації для курації пацієнта»
Секція націлена на надання лікарям інформації щодо правильної оцінки стану пацієнта з задишкою, проведення диференційної діагностики між захворюваннями та станами, які супроводжуються задишкою з акцентом на кардіальний та пульмонологічний генез.
Секція «Менеджмент пацієнта з кашлем: персоналізовані стратегії для кожного випадку»
Розбір тактики ведення пацієнтів з синдромом кашлю у разі захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, з бронхообструктивним синдром та кашлем нереспіраторного генезу. У фокусі менеджмент пацієнтів з бронхітом, пневмонією, бронхіальною астмою, гастроезофагеальною рефлюксною хворобою та іншими захворюваннями, що супроводжуються розвитком кашлю.
Секція «Гострий та хронічний больові синдроми: ефективна тактика ведення пацієнта»
Секція зосереджена на обговоренні основних та нетипових причин виникнення больового синдрому різної локалізації (головний біль, біль в спині, отогенний, одонтогенний, біль у грудній клітці, черевній порожнині, ділянці малого тазу, суглобах, кінцівках тощо), методів діагностики, постановки правильного діагнозу та правильного лікування пацієнта з метою мінімізації ризиків розвитку ускладнень.
Секція «Лихоманка – комплексний підхід до ведення пацієнта»
Секція присвячена детальному обговоренні станів, які супроводжуються підвищенням температури тіла та покликана допомогти лікарю правильно оцінити інші симптоми та обрати вірну тактику обстеження та ефективне медикаментозне лікування пацієнта в найшвидші терміни.
Секція «Набряки – правильний діагностичний пошук та ефективні рішення»
Секція передбачає обговорення захворювань, які супроводжуються розвитком набрякового синдрому. Увага лікарів буде зосереджена на розборі діагностики та лікування пацієнтів з набряками кардіального, нефрогенного, ендокринного, судинного тощо генезу. Проводитиметься аналіз тактики медикаментозного та немедикаментозного ведення коморбідного пацієнта та менеджмент ускладнень.
Секція «Обмінні порушення – колаборація з ендокринологом»
Під час секції будуть розглядатись питання курації пацієнта з цукровим діабетом, тиреоїдними захворюваннями, захворюваннями надниркових залоз, розладами обміну речовин та ожирінням (метаболічним синдромом, остеопорозом, порушенням обміну кальцію та фосфору тощо), репродуктивними ендокринними розладами у практиці лікаря (порушення, пов’язані з гіпо- та гіперфункцією репродуктивної системи, включаючи полікістозний оваріальний синдром, гіпогонадизм, порушення менструального циклу).
Секція «Запаморочення – як уникнути помилок»
Секція зосереджена на розборі, диференційній діагнстиці та лікуванні захворювань та станів, які можуть призвести до виникнення запаморочення у пацієнта.
Секція «Менеджмент пацієнта з когнітивними порушеннями та неврологічними розладами»
Секція висвітлює тактику ведення пацієнтів у разі когнітивних порушень, різних неврологічних захворювань та станів від моменту правильної оцінки симптомів і до раціонального ефективного лікування.
МАЙСТЕР-КЛАС
Незабаром буде додана
false
МАЙСТЕР-КЛАС
Дізнайтесь про нові клінічні кейси, нові методики лікування та нові рекомендації від провідних фахівців в сфері охорони здоров’я