м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Лікування артеріальної гіпертензії при різних захворюваннях нирок

Онлайн

Вартість участі:

400,00 

Лікування артеріальної гіпертензії при різних захворюваннях нирок
Дата заходу:
6 Липня, 2023
Час початку:
15:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Отримати основні практичні інструменти, що допоможуть у виборі оптимальної медикаментозної терапії у пацієнтів із різними захворюваннями нирок.

Актуальність

Хронічна хвороба нирок (далі – ХХН) є серйозною проблемою, яка часто супроводжується розвитком артеріальної гіпертензії (далі – АГ), що значно підвищує ризик серцево-судинних ускладнень. Лікування АГ у пацієнтів з ХХН є надзвичайно важливим завданням, оскільки це призводить до зниження АТ та запобігає подальшому пошкодженню нирок. Розуміння причини виникнення АГ при ХХН та методів її лікування дозволяє враховувати специфічні особливості пацієнтів та індивідуалізувати терапію. Зростання популяції пацієнтів з ХХН та супутньою АГ підкреслює актуальність досліджень і розробку оптимальних стратегій лікування для поліпшення якості життя цих пацієнтів і зниження смертності.

Практична цінність

Практична цінність заходу полягає у наданні медичним працівникам актуальної інформації про ефективні методи лікування артеріальної гіпертензії (далі – АГ) у пацієнтів з порушеннями ниркової функції. Цей семінар надасть можливість учасникам ознайомитися з найновішими дослідженнями та практичними рекомендаціями, які сприятимуть поліпшенню якості надання медичної допомоги пацієнтам з АГ та хронічною хворобою нирок.

Питання, що розглядаються

– актуальність хронічних хвороб нирок та їх взаємозв\`язок з розвитком артеріальної гіпертензії; – причини виникнення артеріальної гіпертензії при хронічних хворобах нирок; – підбір персоналізованої терапії при лікуванні пацієнтів; – розробка оптимальних стратегій лікування; – практичні інструменти при виборі оптимальної медикаментозної терапії у пацієнтів із різними захворюваннями нирок; – розгляд клінічних випадків; – практичні рекомендації та ситуаційні задачі.

Для кого

Акушерство і гінекологія, Анестезіологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча кардіологія, Дитяча кардіоревматологія, Дитяча нефрологія, Дитяча урологія, Загальна практика – сімейна медицина, Інтервенційна кардіологія, Кардіологія, Медицина невідкладних станів, Педіатрія, Урологія, Нефрологія, Терапія, Функціональна діагностика
Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи