м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Лабораторія практичних навичок “Робота з E-health: Ведення прийому”

Онлайн

Вартість участі:

Безкоштовно

Лабораторія практичних навичок "Робота з E-health: Ведення прийому"
Дата заходу:
28 Травня, 2024
Час початку:
16:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Представити модель взаємодії МІС та ЦБД ЕСОЗ в цілому. Оновити знання користувачів МІС про процес оновлення «персони» та декларації пацієнта. Розбір проблем, що можуть виникати в процесі оновлення персони. Розбір питань від користувачів МІС, щодо відмінностей в наборі необхідних даних при реєстрації пацієнта в ЕСОЗ у випадку наявності РНОКПП та у випадку відмови від нього, чи його відсутності у випадку, якщо пацієнт не досяг 14-річного віку. Відмінності в процесі оновлення даних по таким персонам. Представити процедуру заключення/перезаключення декларації з пацієнтом у випадках зміни персональних даних пацієнта. Заключення декларації з дітьми, процедура завантаження необхідних підтверджуючих документів. Розбір деталей, щодо процесу кодування взаємодії. Систем кодування ІСРС-2 та МКХ-10-АМ. В яких випадках лікарем «первинки» можливе кодування в системі МКХ-10-АМ. Довідник спостережень LOINC, як це працює та для чого він.

Актуальність

Закцентувати увагу на процес оновлення даних по персоні. Підвищення навичок користувачів ЕСОЗ в їх процесі взаємодії з МІС та ЦБД ЕСОЗ. Покращити розуміння принципів кодування взаємодії з урахуванням різних класифікаторів. Підвищити якість передачі медичних даних в ЦБД ЕСОЗ.

Практична цінність

Лікарі оволодіють достатніми знаннями для: уникнення та вирішення типових проблем, що виникають в процесі роботи з електронною медично картою пацієнта при її реєстрації в ЦБД ЕСОЗ. Покращать свої знання в якості введення медичної інформації про пацієнта, в розрізі покращення кодування діагнозів та спостережень за пацієнтом. Також ці знання підвищать їх рівень цифрової грамотності та як наслідок рівень взаємодії з пацієнтом.

Питання, що розглядаються

Питання, що будуть розглядатись:

  1. Що таке «персона»?
  2. Процес оновлення даних по персони у випадку наявності та відсутності РНОКПП.
  3. Особливості створення персони для неповнолітнього.
  4. Помилки, які можуть виникати при процесі реєстрації/оновлення персони.
  5. Дедублікація персон.
  6. Що таке системи кодування ІСРС-2, МКХ-10-АМ, LOINC.
  7. Структура пакету «взаємодії».

Для кого

Авіаційна та космічна медицина, Акушерство і гінекологія, Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Вірусологія, Гастроентерологія, Гематологія, Генетика лабораторна, Генетика медична, Геріатрія, Гігієна дітей та підлітків, Гігієна праці, Гігієна харчування, Дерматовенерологія, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча гематологія-онкологія, Дитяча гінекологія, Дитяча дерматовенерологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча імунологія, Дитяча кардіологія, Дитяча кардіоревматологія, Дитяча неврологія, Дитяча нейрохірургія, Дитяча нефрологія, Дитяча онкологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча отоларингологія, Дитяча офтальмологія, Дитяча психіатрія, Дитяча пульмонологія, Дитяча ревматологія, Дитяча стоматологія, Дитяча урологія, Дитяча фтизіатрія, Дитяча хірургія, Дитячі інфекційні хвороби, Дієтологія, Ендокринологія, Ендоскопія, Епідеміологія, Загальна гігієна, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інвазивна електрофізіологія, Інтервенційна кардіологія, Інфекційні хвороби, Кардіологія, Клінічна біохімія, Клінічна онкологія, Клінічна лабораторна діагностика, Комбустіологія, Комунальна гігієна, Лабораторна імунологія, Лікувальна фізкультура, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Медицина невідкладних станів, Медична психологія, Мікробіологія і вірусологія, Наркологія, Народна і нетрадиційна медицина, Неврологія, Нейрохірургія, Неонатологія, Нефрологія, Онкогінекологія, Онкоотоларингологія, Онкохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Ортодонтія, Ортопедична стоматологія, Ортопедія і травматологія, Отоларингологія, Офтальмологія, Паразитологія , Пародонтологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Променева терапія, Професійна патологія, Психіатрія, Психотерапія, Психофізіологія, Пульмонологія, Радіаційна гігієна, Радіологія, Радіонуклідна діагностика, Ревматологія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Санологія, Сексопатологія, Спортивна медицина, Стоматологія, Судинна хірургія, Суднова медицина, Судово-медична експертиза, Судово-психіатрична експертиза, Сурдологія, Терапевтична стоматологія, Терапія, Токсикологія, Торакальна хірургія, Трансплантологія, Трансфузіологія, Ультразвукова діагностика, Урологія, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія, Фтизіатрія, Функціональна діагностика, Хірургічна дерматологія, Хірургічна стоматологія, Хірургія, Хірургія серця та магістральних судин, Щелепно-лицева хірургія
Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи