м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Інсульти та транзиторні ішемічні атаки в практиці сімейного лікаря

Вартість участі:

400,00 

Інсульти та транзиторні ішемічні атаки в практиці сімейного лікаря
Дата заходу:
2 Листопада, 2023
Час початку:
16:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Формат:
Майстер-клас

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Розширення знань та удосконалення практичних навичок лікарів з питань оцінки неврологічних симптомів, діагностики та принципів надання невідкладної допомоги пацієнтам у разі гострих порушень мозкового кровообігу та їх профілактики.

Актуальність

Важливість проблеми мозкових інсультів зумовлена високою поширеністю та тяжкими наслідками захворювання. В Україні показник смертності від захворювань системи кровообігу складає до 64% від усіх смертей, серед яких друге місце посідають мозкові інсульти. Гострі порушення мозкового кровообігу – ТІА та мозкові інсульти належать до невідкладних станів і потребують надання екстренної медичної допомоги та негайної госпіталізації в стаціонар. В ряді випадків пацієнти з симптомами ТІА або мозкового інсульту можуть звернутися за медичною допомогою до сімейного лікаря. Рання діагностика і своєчасне призначення лікування рятують життя пацієнтам з гострими порушеннями мозкового кровообігу.

Практична цінність

Лікарі оволодіють достатніми знаннями для виявлення у пацієнтів вогнищевого неврологічного дефіциту та менінгеальних знаків, що дозволить запідозрити і діагностувати ТІА та мозкові інсульти; зможуть надавати невідкладну медичну допомогу пацієнтам з ТІА та мозковими інсультами, оцінювати індивідуальні ризики гострого порушення мозкового кровообігу і проконсультувати з питань профілактики; призначати лікування пацієнтам після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу.

Питання, що розглядаються

На прикладі клінічних випадків будуть розглянуті клінічні особливості транзиторних ішемічних атак та мозкових інсультів, питання діагностики, лікування та профілактики гострих порушень мозкового кровообігу. \- Розпізнавання “червоних прапорців”: ключові симптоми гострих порушень мозкового кровообігу, на які повинні звернути увагу сімейні лікарі. \- Ефективні діагностичні методи для раннього виявлення транзиторних ішемічних атак і мозкових інсультів. \- Протоколи первинної медичної допомоги для пацієнтів з підозрою на ТІА або мозковий інсульт. \- Оптимізація процесу госпіталізації для пацієнтів з гострими порушеннями мозкового кровообігу. \- Новітні методики лікування мозкових інсультів і ТІА. \- Рекомендоване медикаментозне лікування для стабілізації стану пацієнтів після перенесеного мозкового інсульту або ТІА. \- Профілактичні заходи для пацієнтів з високим ризиком розвитку гострих порушень мозкового кровообігу. \- Підвищення обізнаності населення про ризики та симптоми мозкових інсультів та ТІА: роль сімейного лікаря.

Для кого

Геріатрія, Ендокринологія, Загальна практика – сімейна медицина, Кардіологія, Медицина невідкладних станів, Неврологія, Нейрохірургія, Психіатрія, Терапія, Функціональна діагностика
Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи