м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Конференція / Конгрес

Pharma Pro 2.0

Онлайн

Мета заходу:

Представити детальну інформацію про лікарські засоби, які доступні в Україні та в світі, включаючи склад, фармакодинаміку та фармакокінетику препаратів, надати лікарям дані щодо основ і критеріїв вибору оптимального лікарського засобу з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, забезпечити медичних працівників даними щодо показань та особливостей застосування і взаємодії препаратів різних груп для здійснення безпечної лікарської практики, презентувати лікарям останні розробки, інновації та основні тенденції у сфері фармацевтики, організувати обмін знань між фармацевтами та клініцистами для успішної взаємодії представників фармацевтичної галузі та лікарів різних спеціальностей.

Вартість участі:

Безкоштовно

Дата заходу:
16 Квітня, 2024
Час початку:
14:00
Сертифікат
0 балів БПР
Мова:
Українська
Тип:
Конференція / Конгрес
Формат:
Онлайн

Про захід

Кожен лікар, який практикує, та фармацевт повинні знати не лише показання для призначення препарату та його дозування, а й розуміти, механізми дії, яким чином і як швидко засвоюється лікарський засіб, як відрізняються його ефекти в залежності від концентрації, які фізіологічні ефекти чинить на організм людини, та як розподіляється, всмоктується і виводиться з організму. Важливо володіти інформацією щодо взаємодії ліків різних груп, передбачити та попередити побічні дії та забезпечити індивідуалізований підхід до лікування пацієнта, оснований на засадах доказової медицини. Дана конференція забезпечить ідеальні умови та доступ для налагодження професійних контактів, обміну інформацією, досвідом та ідеями між лікарями, науковцями та представниками фармацевтичної індустрії. Адже тільки скоординований підхід клініциста та фармаколога може відкрити нові перспективи для співпраці, кар’єрного росту і гарантувати дотримання високих стандартів тактики ведення пацієнта та ефективного призначення ліків.

Лікарі та фармацевти здобудуть наступні знання та навички:
1.Знання груп сучасних лікарських засобів, фармакодинаміки, фармакокінетики препаратів.
2.Вміння правильно обирати оптимальні лікарські засоби для ефективного лікування пацієнта різного віку залежно від наявного захворювання та супутніх хвороб та корегувати їх дозування.
3.Знання сучасних трендів в фармакології, нових препаратів, механізмів їх дії та можливостей застосування.
4.Знання оригінальних препаратів та можливості лікування за допомогою генеричних препаратів.
5.Знання сучасних протоколів лікування кардіальних, неврологічних, психіатричних, гастроентерологічних, ендокринологічних, ревматологічних, гінекологічних, хірургічних, гематологічних, інфекційних, онкологічних, урологічних, травматологічних захворювань, пульмонологічних захворювань та можливості використання сучасних лікарських засобів.
6.Вміння правильно підбирати тактику ведення пацієнта для мінімізації ризиків та побічних ефектів ліків.
7.Знання щодо тактики дій у разі медикаментозних алергій.
8.Вміння правильно проводити антибіотикотерапію з метою уникнення антибіотикорезистентності.
9.Знання альтернативних методів лікування, підходів біорегуляційної медицини.
10.Вміння лікувати пацієнта з минущими та стійкими наслідками перенесених захворювань (наприклад, у разі постковідного синдрому, тощо).
11. Вміння вести пацієнта з призначенням ефективного лікування під час війни.
12. Знання сучасних можливостей та досягнень у фармацевтичній косметології.
13. Знання сучасного стану цифровізації в фармації, етичних, економічних аспектів та перспектив майбутнього розвитку фармацевтичної галузі.

ЛІкарі всіх спеціальностей, фармацевти різних спеціальностей та професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я

Основні розділи заходу:

1.Огляд сучасних лікарських засобів. Фармацевтичні інновації та нові препарати на ринку.
•Основні групи препаратів в медицині та особливості їх використання.
•Представлення нових препаратів, що були схвалені для використання, з акцентом на їх ефективність, механізм дії, основні показання та протипоказання.
•Використання оригінальних та генеричних лікарських засобів.
•Біотехнологічні продукти та генетично модифіковані ліки.
•Розвиток та перспективи нанотехнологій.
•Питання фамакогенетики. Як генетичні варіації впливають на відповідь пацієнта на ліки. Обговорення потенціалу персоналізованого підходу в медицині.
2.Основні положення та оновлення в протоколах лікування захворювань
•Основні положення та зміни в національних та закордонних рекомендаціях, протоколах, настановах лікування кардіальних, неврологічних, психіатричних, гастроентерологічних, ендокринологічних, ревматологічних, гінекологічних, хірургічних, гематологічних, інфекційних, онкологічних, урологічних, травматологічних захворювань, пульмонологічних захворювань та можливості використання сучасних лікарських засобів.
•Індивідулізований підхід до кожного пацієнта різного віку та його вплив на вибір лікувальних стратегій.
•Тактика ведення пацієнта у разі медикаментозних алергій.
3.Фармація в умовах війни
•Нові виклики в роботі фармацевтичної індустрії в умовах війни.
•Особливості вибору та контролю терапії за допомогою різних лікарських засобів в умовах війни
4.Раціональне використання антибіотиків
•Правильний підбір антибіотикотерапії у разі різних захворювань.
•Проблема антибіотикорезистентності, актуальні рекомендації з призначення антибіотиків, важливість дотримання принципів проведення антибіотикотерапії.
5.Біорегуляційна медицина
•Можливості та перспективи біорегуляційної медицини.
•Особливості ведення пацієнтами з поширеними захворюваннями за допомогою біорегуляційної медицини.
6.Безпека пацієнтів і мінімізація ризиків:
•Алгоритми ідентифікації та управління побічними ефектами ліків.
•Взаємодія препаратів і проблематика поліпрагмазії у пацієнтів.
7.Вплив нових, маловивчених захворювань в області пульмонології на фармацевтичну галузь.
•Досвід лікування респіраторних захворювань та вплив цих хвороб на виробництво і доставку медикаментів, розроблення та застосування нових терапевтичних методів.
8.Фармацевтична косметологія
•Сучасні можливості та досягнення у фармацевтичній косметології.
9.Цифровізація у фармації:
•Вплив цифрових технологій на розробку та випробування ліків.
•Цифрові засоби для моніторингу. Вплив цифрових технологій на фармацію, включаючи використання мобільних додатків, інших цифрових засобів для моніторингу прийому ліків, електронних рецептів, персоналізованої медицини та покращення дотримання режиму лікування.
10.Майбутнє фармації:
•Прогнози щодо розвитку фармацевтичного ринку та майбутніх трендів. Значення сталого розвитку в фармацевтиці.
•Виклики та можливості для фармації у контексті глобальних ініціатив щодо захисту здоров’я населення.

Додаткові секції:

  • Майстер-клас – Сучасні тренди антимікробної терапії та контролю за її ефективністю: погляди клінічного мікробіолога та клінічного фармаколога –  Хайтович Микола Валентинович(доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О. Богомольця)
    Мошинець Олена Володимирівна(кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України)

Модератори заходу:

Спікери заходу:

Програма заходу:

  • 14:00- 14:05 Вступне слово, привітання учасників Хайтович Микола Валентинович (д.мед.н., професор, зав. кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О.Богомольця)(м.Київ)
  • 14:05- 14:25 Муколітики: сучасні тренди застосування Хайтович Микола Валентинович (д.мед.н., професор, зав. кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О.Богомольця) (м.Київ)
  • 14:30- 14:50 Практичне значення застосування статинів у лікуванні гіперхолестеринемії та профілактиці серцево-судинних захворювань Черська Марія Сергіївна (д. мед. н. за спеціальністю кардіологія, завідувачка консультативно-діагностичним відділенням ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В. П. Комісаренко», провідний науковий співробітник)(м.Київ)
  • 14:55- 15:15 Гіперомоцистеїнемія, як фактор ризику когнітивних порушень у хворих з метаболічним синдромом Жердьова Надія Миколаївна (професорка, д.мед.н, завідувачка відділом діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ”Центр інноваційних медичних технологій НАН України “) (м.Київ)
  • 15:20- 15:40 Чи стосується ПТСР тільки комбатантів? Ефективний шлях до збереження ментального здоровʼя української нації Селюк Ольга Вікторівна (лікар-невропатолог, старший викладач кафедри військової загальної практики – сімейної медицини Української військово-медичної академії, PhD (доктор філософії), підполковник медичної служби) (м. Київ)
  • 15:45- 16:05 Актуальність та лікування посттравматичного стресового розладу Скрипник Євген Васильович (невролог, психіатр, нарколог)(м. Київ)
  • 16:10- 16:30 Пароксизмальне запаморочення: стандарти діагностики та лікування Сабовчик Андрій Ярославович (директор МЦ “Інститут неврології і психології”, лікар-невролог КНП “Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А. Новака” ЗОР, ас. кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії ДВНЗ “УжНУ”)(м. Ужгород)
  • 16:35- 16:55 Клініко-психопатологічні особливості розладів психіки та поведінки у ВПО Луганської області в умовах війни Овчаренко Микола Олексійович (д.мед.н., професор, заслужений лікар України, завідувач кафедри неврології, психіатрії та наркології ДЗ ” Луганський державний медичний університет”) (м.Рівне)
  • 17:00- 17:20 Особливості надання послуг з психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки ветеранам війни Радченко Тетяна Миколаївна (к.мед.н., асистент кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи ХНМУ, лікар-психіатр, психотерапевт) (м. Харків)
  • 17:25- 17:45 Токсичні медикаментозні гепатити в ревматологічній та кардіологічній практиці Пінський Леонід Леонідович (д.мед.н., професор кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ ім. О.О. Богомольця) (м. Київ)
  • 17:50- 18:10 Амбулаторне адміністрування антимікробних препаратів Хайтович Микола Валентинович (д.мед.н., професор, зав. кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О.Богомольця) МАЙСТЕР-КЛАС
  • 18:15- 19:15 Сучасні тренди антимікробної терапії та контролю за її ефективністю: погляди клінічного мікробіолога та клінічного фармаколога Хайтович Микола Валентинович (д.мед.н., професор, зав. кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О.Богомольця) (м. Київ) Мошинець Олена Володимирівна (к.б.н., старший науковий співробітник Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України)(м. Київ)
  • 19:25- 19:30 Підведення підсумків роботи конференції Закриття заходу
  • Майстер-клас – Сучасні тренди антимікробної терапії та контролю за її ефективністю: погляди клінічного мікробіолога та клінічного фармаколога –  Хайтович Микола Валентинович(доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О. Богомольця)
    Мошинець Олена Володимирівна(кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України)

Зареєструйтесь вже зараз

Конференція, яку не варто пропускати!

Дізнайтесь про нові клінічні кейси, нові методики лікування та нові рекомендації від провідних фахівців в сфері охорони здоров’я