м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Диференційна діагностика і тактика веденняпацієнтів з міокардитами

Онлайн

Вартість участі:

400,00 

Диференційна діагностика і тактика ведення пацієнтів з міокардитами
Дата заходу:
12 Лютого, 2024
Час початку:
15:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Вдосконалити знання з питань диференційної діагностики і тактики ведення пацієнтів з міокардитами різної етіології

Актуальність

Проблема міокардитів і кардіоміопатій залишається однією з найбільш актуальних в клініці некоронарогенних захворювань серця. Складність проблеми обумовлена багатьма причинами, численними етіологічними чинниками, різноманітністю проявів і вираженістю клінічних симптомів, складністю діагностики і відсутністю чітких алгоритмів лікування таких пацієнтів тощо. На теперішній час поширеність міокардиту складає до 20 % всіх некоронарогенних уражень серця і від 5 до 11 % всіх захворювань серцево-судинної системи. Останніми роками відмічено зростання захворюваності міокардитом. Це обумовлено, з одного боку, впровадженням в клінічну практику нових діагностичних методів. З іншого боку, збільшення числа хворих міокардитом пов’язують із зміною реактивності організму, появою нових етіологічних чинників, неправильним і невчасним застосуванням медикаментозних препаратів, глобальною зміною навколишнього середовища, недоброякісним харчуванням та психоемоційними перенапруженням. Зважаючи на все вищесказане, проблема міокардитів є актуальною і потребує подальших досліджень.

Практична цінність

Лікарі зможуть удосконалити знання з приводу основних ланок формування захворювання, класифікації та диференційної діагностики міокардитів, тактики ведення та надання невідкладної допомоги пацієнтам з міокардитами, розібрати ситуаційні задачі з даної тематики.

Питання, що розглядаються

1. **Визначення та сучасна класифікація міокардитів**
2. **Клініка та діагностика міокардитів.**
3. **Тактика ведення пацієнтів з різними формами міокардитів.**

Для кого

Загальна практика – сімейна медицина, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дитяча кардіологія, Дитяча кардіоревматологія, Дитяча пульмонологія, Імунологія, Інфекційні хвороби, Медицина невідкладних станів, Кардіологія, Клінічна лабораторна діагностика, Педіатрія, Терапія
Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи