м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Депресія в практиці сімейного лікаря: що обрати для старту терапії, враховуючи клініко-фармакологічні аспекти

Онлайн

Вартість участі:

Безкоштовно

Депресія в практиці сімейного лікаря: що обрати для старту терапії, враховуючи клініко-фармакологічні аспекти
Дата заходу:
27 Жовтня, 2023
Час початку:
18:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Сприяти підвищенню професійної компетентності сімейних лікарів у справі визначення та лікування депресії шляхом надання знань та розуміння клінічних та фармакологічних аспектів цього захворювання, а також розгляду оптимальних методів індивідуального підходу до пацієнтів для вибору належного лікування.

Актуальність

Війна виснажила всіх нас. Великий тягар психологічного навантаження лягає на кожного громадянина нашої країни та на тих, хто за її межами. Депресія – один з проявів психо-соматичних розладів, що маскується за багатьма симптомами різних захворювань, та може спостерігатись у пацієнтів на прийомі до лікарів багатьох спеціальностей. Істотний спектр проявів депресій має відношення до практики сімейного лікаря. Таким чином, роль сімейного лікаря дуже важлива в питанні діагностики депресії на ранішніх проявах, своєчасного надання психологічної та медичної допомоги.

Практична цінність

Слухачі дізнаються як допомогти розпізнати та діагностувати депресію у пацієнтів якомога раніше серед великої кількості її проявів та вчасно надати потрібну допомогу і попередити прогресування цього стану. Що з великої кількості медикаментів обрати для старту та підтримуючої терапії, яка частота спостереження за пацієнтом з депресією, коли вчасно переглянути лікування та направити на консультації до невролога чи психіатра.

Питання, що розглядаються

1\. Поширеність депресії серед населення у військовий час. 2\. Методи діагностики. 3\. Етапність надання допомоги пацієнту з депресією. 4\. Класифікація лікарських засобів для лікування депресії 5\. «Покрокова терапія». 6\. Лікування депресії, враховуючи клініко-фармакологічні аспекти. 7\. Питання перегляду лікування, направлення на консультацію до невролога чи психіатра.

Для кого

Акушерство і гінекологія, Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Вірусологія, Гастроентерологія, Гематологія, Гігієна дітей та підлітків, Дезінфекційна справа, Дерматовенерологія, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча гінекологія, Дитяча дерматовенерологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча імунологія, Дитяча кардіоревматологія, Дитяча неврологія, Дитяча нефрологія, Дитяча онкологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча отоларингологія, Дитяча офтальмологія, Дитяча патологічна анатомія, Дитяча психіатрія, Дитяча пульмонологія, Дитяча стоматологія, Дитяча урологія, Дитяча фтизіатрія, Дитяча хірургія, Дитячі інфекційні хвороби, Дієтологія, Ендокринологія, Ендоскопія, Епідеміологія, Загальна гігієна, Загальна практика — сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Кардіологія, Клінічна біохімія, Клінічна імунологія, Клінічна лабораторна діагностика, Комбустіологія, Комунальна гігієна, Лабораторна імунологія, Медицина невідкладних станів, Медична психологія, Мікробіологія і вірусологія, Наркологія, Народна та нетрадиційна медицина, Неврологія, Нейрохірургія, Неонатологія, Нефрологія, Онкогінекологія, Онкологія, Онкоотоларингологія, Онкохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Ортодонтія, Ортопедична стоматологія, Ортопедія і травматологія, Отоларингологія, Офтальмологія, Паразитологія, Патологічна анатомія, Педіатрія, Підліткова терапія, Проктологія, Променева терапія, Професійна патологія, Психіатрія, Психотерапія, Психофізіологія, Пульмонологія, Радіаційна гігієна, Радіологія, Ревматологія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Спортивна медицина, Стоматологія, Судинна хірургія, Судова медицина, Терапевтична стоматологія, Терапія, Торакальна хірургія, Трансплантологія, Трансфузіологія, Ультразвукова діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Фтизіатрія, Функціональна діагностика, Хірургічна стоматологія, Хірургія, Хірургія серця і магістральних судин.
Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи