м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

Майстер-клас

Дефіцит заліза vs анемія: важливі акценти на стику різних дисциплін

Онлайн

Вартість участі:

300,00 500,00 

Дефіцит заліза vs анемія: важливі акценти на стику різних дисциплін
Дата заходу:
22 Квітня, 2024
Час початку:
16:00
Сертифікат
10 балів БПР
Мова:
Українська
Тип заходу
Майстер-клас
Формат:
Онлайн

Спікер(и) заходу:

Мета заходу:

Проблема залізодефіциту була і залишається однією з найбільш розповсюджених, незалежно від лікарської спеціалізації. Вміти якісно діагностувати, знайти причини і підібрати терапію – це вищий пілотаж лікаря, щоб раз і назавжди вирішити проблему.

Актуальність

Кожна 2 людина, яка звертається з скаргами, має скритий залізодефіцитний стан. Проблема в тому, що порушення гормонального фону, набутий імунодефіцит з частими респіраторними захворюваннями, порушення неврологічного статусу, репродукції, зменшення якості самопочуття, погіршення роботи системи детоксикації…це все може бути повʼязано з дефіцитом залізного статусу. Іншою проблемою є те, що дотація препаратів заліза не завжди дає позитивний результат. Оскільки дана проблема виникає на фоні інших дефіцитів, проблем чи вроджених метаболічних порушень. Тому лікар має знати не лише можливі причини залізодефіцитного стану, але й вміти діагностувати інші сателітні порушення і підібрати адекватну терапію.

Практична цінність

Ви отримаєте:
Розуміння основних біохімічних змін в організмі (в форматі цікаво-просто про складне), з метою інтегрального ємкісного підходу до діагностики, лікування та профілактики залізодефіцитних захворювань, додатковий інструмент до традиційного лікування, новий клінічний погляд на знання отримані в університеті.

Ви зможете:
Підібрати індивідуальний (персоніфікований) підхід для себе, своїх близьких і своїх пацієнтів, який допоможе значно покращити стан здоров’я і почати вирішувати інші хронічні проблеми, такі як: діабет, проблеми з репродуктивною функцією, шкірні захворювання, інсулінорезистентність, захворювання щитоподібної залози, болі в суглобах, алергічні реакції чи чутливість до ліків… Навчитесь прислухатись до своєї фізичної, харчової інтуіції і зрозумієте реакцію свого організму на ті чи інші зміни.

Питання, що розглядаються

Питання, що будуть розглянуті:

  1. Пригадаємо а як взагалі відбувається обмін заліза
  2. Хто є життєво необхідними помічниками в обміні заліза і власне чи завжди дефіцит заліза є причиною залізодефіцитного стану
  3. Діагностичні критерії різних форм залізодефіциту
  4. Терапевтичні стратегії усунення дефіциту заліза: форми препаратів, кофактори і базові лікувальні тактики, які обовʼязково мають бути на фоні прийому залізовмісних препаратів.

Для кого

Авіаційна та космічна медицина, Акушерство і гінекологія, Алергологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гематологія, Генетика лабораторна, Генетика медична, Геріатрія, Дерматовенерологія, Дієтологія, Ендокринологія, Ендоскопія, Епідеміологія, Загальна гігієна, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інвазивна електрофізіологія, Інтервенційна кардіологія, Інфекційні хвороби, Кардіологія, Клінічна онкологія, Комбустіологія, Медицина невідкладних станів, Медична психологія, Наркологія, Народна і нетрадиційна медицина, Неврологія, Нейрохірургія, Неонатологія, Нефрологія, Онкогінекологія, Онкоотоларингологія, Онкохірургія, Ортопедія і травматологія, Отоларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Променева терапія, Професійна патологія, Психіатрія, Психотерапія, Психофізіологія, Пульмонологія, Радіаційна гігієна, Радіологія, Радіонуклідна діагностика, Ревматологія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Санологія, Сексопатологія, Спортивна медицина, Судинна хірургія, Суднова медицина, Судово-психіатрична експертиза, Сурдологія, Терапія, Токсикологія, Торакальна хірургія, Трансплантологія, Трансфузіологія, Ультразвукова діагностика, Урологія, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія, Фтизіатрія, Функціональна діагностика, Хірургічна дерматологія, Хірургія, Хірургія серця та магістральних судин

Реєстрація

Оберіть зручний пакет участі

Економ

300 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Інтерн

350 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Профі

500 грн.
Доступ до трансляції
Доступ до запису
Сертифікат БПР

Оберіть пакет участі

Все про БПР

Розділ оновлюється…

Для учасників платформи

Розділ оновлюється…

Інші актуальні заходи:

Все про БПР

Для учасників платформи