м.Київ, вул.П.Болбочана 4а, оф.24

M.L.F - благодійна ініціатива

Medіcine. Life. Future.

img 20220403 141839

Ми допомогаємо з початку повномасштабної війни росії проти України

Друзі, колеги…
Війна вже триває дуже довго і це дійсно важкі часи для всієї України.
Команда “МедІвент”, співробітники якої з перших днів встали на захист нашої країни,  а також наші друзі, що в Тероборони Київської області, ми намагаємося надавати медикаменти до місцевих амбулаторій в місцях, що були під окупацією для забезпечення місцевого населення, де є маленькі діти та люди з особливими потребами. Ми координуємось з іншими волонтерами та бізнесом, щоб закривати потреби простих людей, що опинилися у тяжких умовах. Нажаль,  у багатьох областях нашої України гуманітарна ситуація дуже динамічна, а місцями погіршується. І наразі наших внутрішніх можливостей та комунікацій не вистачає, щоб закрити всі потреби. Тож публікуємо це зверення до всіх небайдужих.
Ми дуже просимо не стояти осторонь в ці тяжкі часи і надавати посильну допомогу. Іноді упаковка ліків або навіть 10грн мають значення, адже нас багато і в сукупності ми можемо формувати суттєву допомогу в тих районах і областях, де це конче потрібно.
Сподіваємось на вашу підтримку.

Що ми вже зробили

Це лише частина з того….

Що потрібно?

Як правило в дуже великим попитом користуються наступні медикаменти: серцеві, тискознижуючі, заспокійливі, цукрознижуючі, проти алергії, жарознижуючі, дитячі ліки та антибіотики. Для військових парамедиків потрібні кровоспинні порошки та бандажі, перев’язувальні матеріали, декомпресійні голки G14, турнікети, протиожогові, розчини Рінгера, системи, сильні знеболюючі в/м, шини та фіксатори і багато іншого.
Ми намагаємось закуповувати все, що запитують лікарні та амбулаторії. Але не завжди вистачає коштів. Тож, дуже сподіваємось на допомогу небайдужих.

borodyanka

Навіть 10 грн мають значення, якщо об'єднати зусилля...